HaloPolska posiada numerację ze wszystkich polskich i brytyjskich stref numeracyjnych oraz numery z Niemiec, Irlandii, Francji, Holandii, Szwajcarii, Hiszpanii, Włoch, Szwecji, Danii, Norwegii, Rosji, Ukrainy i 90 innych krajów z całego świata.

Numer możesz wybrać w trakcie rejestracji lub dodać do swojego konta przez aplikację KupNumer, jeżeli numer posiada opłatę aktywacyjną pobierzemy ją z salda dlatego przed zamówieniem numeru zasil konto środkami. Zamówienie usługi oznacza obowiązek zapłaty, nie świadczymy usług bezpłatnie, zamówienie bez wystarczających środków zostanie odrzucone, nie zwracamy opłat aktywacyjnych za zamówione numery dlatego jeżeli zamierzasz wykonać test urządzenia lub aplikacji VoIP dodaj numer z Polski bez opłaty aktywacyjnej. Numer możesz usunąć w dowolnym momencie z konta klienta. Opłaty za utrzymanie pobierane są z góry zawsze 1 dnia miesiąca, jeżeli dodajesz do konta nowy numer opłata naliczona zostanie proporcjonalnie do końca bieżącego okresu rozliczeniowego.

Dzwoniący na nasz numer geograficzny zapłaci standardową stawkę swojego operatora jak za połączenie na numer stacjonarny. Nie obsługujemy odbioru wiadomości SMS a numery niegeograficzne, krajowe, mobilne oraz bezpłatne toll-free mogą być trudniej osiągalne z innych sieci lub całkowicie nieosiągalne z sieci zagranicznych, nie wspierają również obsługi kodeka T38 odpowiedzialnego za transmisję fax. 

Każdy numer ma w standardzie dwa kanały przychodzące i dwa kanały wychodzące, co oznacza, że możesz prowadzić równocześnie cztery rozmowy, jeżeli tylko Twój sprzęt umożliwia realizację kilku jednoczesnych połączeń. Dla niektórych numerów ilość kanałów można zwiększyć bezpłatnie lub za dodatkową opłatą. 

Możesz posiadać dowolną ilość numerów na koncie z różnych regionów świata oraz bezpłatnie prezentować połączenia wychodzące dowolnym numerem. Twoja lokalizacja nie ma znaczenia dla korzystania z tej usługi, nie jesteś ograniczony aktualnym miejscem pobytu.

Zobacz tematy: Kiedy potrzebuję dodatkowe konto SIP oraz Zarządzanie prezentacją CLIP