Połączenia przychodzące możesz przekierować na inny numer publiczny w panelu Klienta w zakładce Moje usługi kliknij "Konfiguruj numer" bezpośrednio przy konfigurowanym numerze, masz do wyboru przekierowanie połączeń bezwarunkowe lub warunkowe: 
Po skonfigurowaniu usługi jeśli ktoś zadzwoni na Twój numer połączenie automatycznie zostanie przekierowane na inny numer, w konfiguracji przekierowania możesz ustalić czy przekazywać prezentację połączeń Caller ID numerem przychodzącym czy przekierowywanym. 


Przekierowania na numery w sieci HaloPolska realizowane są bezpłatnie, na inne numery system taryfikuje Twoje połączenie zgodnie z cennikiem połączeń wychodzących, np. 5 groszy za minutę połączenia przekierowanego na polski numer stacjonarny lub 15 groszy na numer komórkowy. Sprawdź w cenniku koszt połączenia do sieci innego operatora. Usługa przekierowania jest bezpłatna. 


Format numeru na który przekierujemy Twoje połączenia nie różni się od formatu w jaki wybieramy numer, zobacz w temacie pomocy W jaki sposób należy wybierać numer telefonu? 


Zobacz również temat: Jak skonfigurować numer na kilku kontach SIP