Jeżeli nie masz dostępu do internetu a chcesz wykonać połączenie w ramach swojego konta HaloPolska możesz zadzwonić na nasz numer dostępowy w Polsce lub Wielkiej Brytanii, w ten sposób dzwonisz lokalnie na nasz numer stacjonarny wykorzystując np. pakiet bezpłatnych minut ze swojego telefonu a po wdzwonieniu się wybierasz numer docelowy w ramach konta HaloPolska - za połączenie z numerem docelowym zapłacisz tak jakbyś dzwonił bezpośrednio z telefonu HaloPolska, nasz system zidentyfikuje Twój numer telefonu i powiąże go z Twoim kontem w HaloPolska. Numer końcowy pod który zadzwonisz otrzyma prezentację Caller ID numerem publicznym przypisanym do konta SIP z usługą dostępu wdzwanianego.

Nasze numery dostępowe: z Polski 221228022, z Wielkiej Brytanii 02081900322.

Usługę dodasz w panelu klienta w zakładce Moje usługi,  ustal numer z którego będziesz się łączył ze swoim kontem na platformie HaloPolska, numer musi mieć włączoną prezentację aby w ten sposób system zidentyfikował go podczas połączenia. Możesz dodać kilka razy usługę dla różnych numerów i wdzwaniać się jednocześnie z Polski i Wielkiej Brytanii, jeżeli masz kilka kont SIP zwróć uwagę, żeby jeden numer powiązać z jednym kontem SIP. W każdej chwili możesz usunąć ze swojego konta autoryzowany numer.  

Po aktywacji usługi i skonfigurowaniu numeru z którego będziesz się łączył dzwonisz na nasze numery dostępowe z Polski 221228022, z UK 02081900322 następnie po otrzymaniu sygnału ciągłego wybierasz numer docelowy tak jakbyś dzwonił bezpośrednio z telefonu podłączonego do konta HaloPolska. Możesz zapisać w książce swojego telefonu numer abonenta wraz z numerem dostępowym oraz znakiem pauzy, unikasz wtedy wpisywania numeru docelowego po wdzwonieniu się do usługi. Możesz wykorzystać również usługę numery skrócone i wybierać numer docelowy w formie skróconej.


Wprowadzając docelowy numer zagraniczny, np. angielski 0 zastąp kodem kraju, np. 00442081900322,  numer polski wprowadź bez kodu kraju, np. 221228022.