API jest usługą globalną dla konta klienta, służy do tworzenia indywidualnych interfejsów przy wykorzystaniu funkcjonalności udostępnianych w innej aplikacji z pominięciem logowania do panelu klienta HaloPolska. Korzystanie z API jest możliwe po dodaniu do konta klienta usługi HaloPolska API i otrzymaniu klucza API.


Usługi globalne do konta klienta dodać można z listy rozwijanej "Dodaj usługę globalną" w zakładce "Moje konto" lub "Moje usługi" pod belką "Nazwa usługi/Konfiguracja".


Po aktywacji HaloPolska API w ustawieniach wygenerujesz unikalny klucz API niezbędny do integracji z Twoim systemem. Użyj klucza API podczas każdego połączenia z kontem klienta HaloPolska przez API.


Usługa dodana pierwszy raz do konta ma 7 dniowy darmowy okres testowy co oznacza, że naliczenie opłat w miesiącu bieżącym nastąpi dopiero po tym okresie proporcjonalnie do końca miesiąca, a w miesiącu następnym zawsze pierwszego dnia miesiąca.Kliknij tutaj aby zobaczyć listę aktualnych funkcji wraz z argumentami interfejsu HaloPolska API